Zeytin Eken Header Banner

Hakkımızda

ZeytinEken’ in Hikayesi;

Kurucumuz Müderris Mehmet Efendi,  1800’lü yıllarda Selanik’ten Bandırma’ya gelerek bugün ki modern çiftliğimizin temellerini atmıştır.

O yıllardan bu güne çiftliğimizde değişik tarım ürünlerinin ekimi yapılmıştır. Zeytin ağaçlarının dikilmesi ise  60 yıl öncesine dayanır. Çiftliğimizde 1972 yılından itibaren elde ettiğimiz  mahsulün ticareti yapılmaktadır.

Ürünlerimiz kendi çiftliğimizin kendi topraklarımızın mahsulüdür. Hep dediğimiz ve hep yaptığımız gibi “EKMEDİĞİMİZ YERDEN BİÇMEYİZ !”

3220 dönüm araziye sahip olan çiftliğimizde iyi tarım uygulamaları sertifikamızla üretim yapmaktayız.

1.875 m2 kapalı alanımız bulanan fabrikamızı yakın zamanda 15.000 m2 kapalı,  13.800 m2 açık alana kavuşturmayı hedeflemekteyiz. 

Ürünlerimiz, geleneksel Türk damak  tadına uygun, son teknoloji kullanılarak el değmeden doğal, sağlıklı, hijyenik ve gıda şartnamelerine uygun olarak üretilmektedir. Özenle hazırlanmış sağlıklı ambalajlarımızla sofralarınıza getirmekteyiz. AR-GE ve inovasyon çalışmalarımız hızla devam etmekte olup yakın zamanda özel ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmayı hedefliyoruz.

Alınan siparişin zamanında teslim edilmesi ve son tüketiciye kadar takibi kontrolümüz altında olacaktır. Müşteri memnuniyeti en önemli hedeflerimizdendir.